Om oss

IKP Nord är specialister på vatten. Sedan starten 1998 har vi samlat på oss stor kunskap inom området och är väl förtrogna med den problematik som industrin idag brottas med.

Vi löser dina vattenproblem när de uppstått men arbetar också med förebyggande åtgärder.
När det gäller vatten kan ni med förtroende vända Er till oss! Vi har helhetslösningar på det mesta. Kort och gott… vi är PROFFS PÅ VATTEN!

Mariefredsvägen 50-52
645 41 Strängnäs

E-mail: info@ikpnord.se
Telefon: 060-50 40 12
Beställningar: order@ikpnord.se

Org.nr: 556599-2459
Bankgiro: 5582-6275
Postgiro: 163 94 51-2

Strängnäs (huvudkontor)

Patrik Åhlund
Säljare/Tekniker

070-384 62 22
patrik.ahlund@ikpnord.se

Nadja Hamlin
Ekonomi

072-722 99 52
nadja.hamlin@ikpnord.se

Emma Karlsson
Ekonomi

072-722 99 52
emma.karlsson@ikpnord.se

Staffan Johannisson
Miljö och Kvalitet

070-616 72 22
staffan.johannisson@ikpnord.se

Karlstad

Mikael Hallsten
Avdelningschef Isblästring Sverige Entreprenad AB

072-566 28 60
mikael.hallsten@ikpnord.se

Olav Fernström
Säljare/Tekniker

072-566 00 98
olav.fernstrom@ikpnord.se

Uppsala

Jacob Brungs
Säljare/tekniker

070-615 62 22
jacob.brungs@ikpnord.se

Stockholm

Anders Von Matern
Säljare/Tekniker

072-566 28 61
anders.matern@ikpnord.se

Sandviken

Jörgen Johansson
Säljare/Tekniker

072-566 28 63
jorgen.johansson@ikpnord.se

Örnsköldsvik (Isblästring)

Andre Nordin
Säljare/Tekniker

070-201 09 52
andre.nordin@ikpnord.se

Sundsvall

Mats Åhlund
Säljare/tekniker

070-575 62 22
mats.ahlund@ikpnord.se